Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zveme všechny úžasné ženy na vícedenní seminář

Čarodějky světla

30. 4. – 3. 5. 2009

Pojďme společně oslavit svátky ohňů a lásky. Propojit se a sdílet tento posvátný magický čas v kruhu žen. Probudit v sobě čistou radost z bytí a posílit své spojení s přírodou a vesmírem. 

Tento seminář se bude odehrávat převážně venku v přírodě na místech, která nám umožní daleko intenzivněji vnímat energii a pracovat s ní. Pomocí magických rituálů a meditací propojíme energie „Nebe“ a „Země“, což nám umožní vstoupit do vyšších vibrací Světla lásky a léčit sebe i Matku Zemi skrze naše srdeční čakry. Zpěvem, tancem, vyprávěním a sdílením můžeme opět probudit a podpořit zdroje své ženské energie, síly, moudrosti a intuice…

Konání: Mystická místa v okolí Berouna a Prahy

Začátek ve čtvrtek 30. 4. 2009 večer – příjezd (nebo přílet) mezi  18 – 20 hod do Loděnice u Berouna. Zde společně oslavíme svátek ohňů Beltaine, spojení Boha a Bohyně, přivítáme nastávající období plodnosti a hojnosti. Nocleh a strava jsou zajištěny. Podložky a spacáky si vezměte sebou. Dobrá nálada, stylové oblečení v čarodějnickém duchu (a případně košťata) vítány.

Obrazek1.5. 2009 pátek - oslava Svátku lásky. Vydáme se na výlet na silová mystická místa – Svatý Jan pod Skalou a Ženský pramen. Pomocí rituálů a meditací umožníme propojení těchto dvou míst a zároveň spojíme ženský a mužský princip v nás.  Očistíme se vodou z jejich posvátných pramenů a budeme se léčit pomocí energie těchto míst.

2. 5. 2009 sobota -  Tento den navštívíme opět dvě velmi významná energetická místa, tentokrát v Prokopském údolí u Prahy. Pomocí jejich energie podpoříme a dokončíme práci s ženským a mužským aspektem.

3. 5. 2009 neděle – Energie předcházejících dní umožní zrození něčeho nového - „Nedělňátka“, jehož existence je zatím přikryta tajemstvím.  Tento den bude překvapením…

Předpokládaný konec v 17 hodin.

Po dohodě je možné zúčastnit se i jednotlivých dní.

Cena celého semináře je 2 100,- Kč, účast na jednotlivých dnech 800,- Kč za den a 300,- Kč za večer 30. 4.

Stravování: Snídaně a večeře společné, obědy – individuálně cestou – dle možností daného místa.

Sebou: Hudební nástroje, bubny, chřestidla , čarodějnický oděv nebo masku(pouze na večer 30. 4.), podložku na sezení v přírodě a na spaní, spacák, teplé oblečení , pohodlnou obuv, oblíbené silové šperky a předměty, vykládací karty, malou skleničku na čajovou svíčku, 2 lahve na vodu z léčivých pramenů, šátek, sukni nebo šaty na podporu ženské energie.

Na setkání s vámi se těší Mirka Petrovičová a Dana Tintěrová

Podrobnější instrukce budou zaslány po přihlášení na seminář.

Přihlášky, rezervace a další informace na tel. 606 105 499 nebo e-mailu: m.petrovicova@seznam.cz