Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohyně Nové Země

Všichni cítíme ty změny. V poslední době stále intenzivněji a hlouběji. Země prochází obrovskou transformací a my s ní. Tento  velký transformační proces zde na Zemi je podporován celým Vesmírem. A my ženy máme v tomto procesu velmi důležitou úlohu. Tyto změny se dějí také skrze nás. Probouzí se v nás nová a vyšší úroveň vědomí – Vědomí Nové Země.  Vnímáme, že spousta věcí není jako dřív. Staré pozvolna odchází, ale to nové zcela ještě nepřišlo. Nacházíme se na rozhraní těchto dvou sfér. Jako bychom se ocitly v nějakém koridoru, aniž tušíme, kam vlastně vede. A to nám přináší velmi často pocity nejistoty a mnoho pochybností. – Dělám to dobře? Jdu tou správnou cestou? Co když udělám chybu? – Tyto otázky jsme jistě měly i dříve, ale teď dostávají ještě jakoby jiný rozměr. Dřívější zkušenosti už nám často nemohou poskytnout odpovědi. Nějak přestávají platit dříve osvědčené postupy a metody. Teď už to prostě nějak nefunguje . Je třeba hledat nová řešení a vytvářet nové postupy. 

Tento proces se nám často jeví příliš zdlouhavý a bolestný. A také velmi nejistý. Postrádáme vzorce, které by nás vedly k řešení. Ne ty staré, těch máme dost a v této době nějak přestávají platit. Ale nové vzorce, nezatížené dobou minulou, starými dogmaty a přesvědčeními. A úžasné na tom je, že si je můžeme vytvořit samy. Nádherná zpráva, že? Takže je to v našich rukách. Nebo ještě lépe – v našich srdcích.

My ženy v tomto novém procesu tvoření můžeme sehrát opravdu důležitou roli. Jsme citlivější a vnímavější vůči novým podnětům a máme schopnost vytvářet nový život. Skrze nás se rodí a přichází na svět malý Velký Zázrak. Přicházejí a budou přicházet Děti Nové Země. Tyto děti jsou velmi zvláštní a velmi důležité pro budoucnost Země. A bez naší lásky a pomoci by nepřežily. A nejen to. Potřebují i nové přístupy a podmínky ke svému harmonickému vývoji. Obrazek

Ženy vždy byly a jsou nositelkami snů, tvořitelky budoucnosti a inspirací pro celou řadu úžasných a pro lidstvo důležitých počinů. Neseme v sobě sílu a moudrost předchozích generací, velkou intuici a zároveň jsme  téměř nevyčerpatelným zdrojem lásky. Navíc jsme velmi přístupné novým pohledům na svět a novým informacím. To všechno nám dává ohromný potenciál, který je nezbytný pro transformační proces Země. 

A tak díky nám a v nás vzniká nové Vědomí Matky Země. Planety Gaiy, se kterou jsme my ženy nerozlučně spjaty a ze které čerpáme svoji sílu, moudrost a lásku. Potřebujeme její pomoc a ona zase naši. Cokoliv uděláme pro ní, uděláme zároveň i pro sebe. A napoak. Pomocí naší vnitřní přeměny se transformuje i ona. A tak vzniká Nová Země a spolu s ní se rodí a probouzejí k životu ženy Nové Země- Bohyně Nové Země. 

A tak pojďme společně objevovat v sobě perly dávných moudrostí a vědění a spojovat je s novými vhledy a zkušenostmi. Za pomoci našich nově probuzených schopností a rozvíjení ženské intuice a vnímání. Používáním osvědčených ženských postupů a rituálů a spojování energií v ženském kruhu, s přidáním nově přicházejících vhledů a informací z vyšších duchovních míst. To je teď nová ženská cesta. Propojení dávných moudrostí s novým vědomím přicházejícím z Vesmíru. Propojení prastaré zemské energie s novými vibracemi Světla lásky. Ukotvení světelných paprsků v srdci naší mateřské planety. Tato cesta vede skrze naše srdce. Naše láska a světlo může pomoci najít cestu i ostatním.

Milé ženy, náš čas nastal. Čas nových zkušeností na Vyšší úrovni Vědomí. Čas pro zrození Bohyní Nové Země.

Na toto téma vznikl cyklus večerních seminářů pro ženy – Bohyně Nové Země, na který vás tímto srdečně zvu. 

18. 9. 2009  Mirka